Транспорт

Переобладнання транспортного засобу на КПГ дозволить скоротити витрати на заправку в порівнянні з іншими видами моторного палива, такими як бензин або дизель до 60%, але спочатку ми рекомендуємо Вам ознайомитися з обладнанням, яке буде встановлене у вашому транспортному засобі.

На сьогоднішній день метан застосовується як на вантажному дрібному, середньому та великому транспорті, так і у легкових автомобілях. За останні кілька років метан почали використовувати як паливо для залізничного, річкового та морського транспорту, а також для океанських лайнерів і танкерів, що перевозять тисячі пасажирів та мільйони тонн вантажів.

Переобладнання легкових та вантажних автомобілів на природний газ.

Визначте конверсійний комплект, який буде встановлений на вашому транспортному засобі:

• Мотор

• Капот

• Багажник

Транспортний засіб, переобладнаний під КПГ, на малюнку нижче:

КПГ. Метан. CNG. Автомобиль на метане. Оборудование для метана.
Транспортний засіб, який працює на КПГ

1. Балони ДЛЯ КПГ
Акумулятори КПГ. Виготовлені із безшовної сталі, працюють з рівнями тиску в межах від 200 кгс/см2 до 250 кгс/см2.

2. Клапан балона
Встановлено на виході балона. Має пристрій безпеки для стравлювання газу та швидкого закриття.

3. З’єднувальні труби
Тверді труби високого тиску з’єднують балон КПГ із двигуном.

4. Регулятор тиску
Він регулює тиск газу на двигун і має різні щаблі регулювання. Через ці ступені тиск балона змінюється згідно з рівнем споживання, і регулюється для отримання стабільно стійкого тиску для роботи двигуна.

5. Індикатор рівня палива
Керує зсередини транспортний засіб за допомогою електроніки. Вказує доступний рівень газу у балоні транспортного засобу.

6. Заправочний клапан
Мультиклапан зі швидким пристроєм заправки, що тримає газ у балоні. КПГ заправляють у транспортний засіб саме через цей клапан.

 7. Манометр

Це – індикатор тиску, встановлений між заправним клапаном та регулятором тиску, щоб постійно вимірювати та показувати тиск у балоні з КПГ. Кількість газу в циліндрі знаходиться близько до тиску, тому манометр посилає сигнал, який відображає на панелі управління скільки КПГ доступно.

Вже сьогодні багато світових виробників випускають автомобілі на метані, такі як Iveco, Mercedes, Volkswagen, MAN, Volvo, Fiat, Scania. Не виняток і українські виробники: Богдан, Отаман, КРАЗ.