Про компанію Delta

Delta Compression S.R.L – це лідер на світовому ринку виробництва обладнання для АГНКС.

На даний час обладнання Delta Compression S.R.L. успішно працює на більш ніж 5000 газонаповнювальних станціях, розташованих в різних країнах світу.

Технологія виробництва Delta Compression S.R.L робить АГНКС безпечним, надійним і прибутковим бізнесом для всіх учасників та користувачів.

Delta Compression S.R.L – це єдина у світі компанія, яка самостійно розробляє, проектує та виробляє компоненти, обладнання, а також запасні частини, з яких складаються метанові газові заправки.

Крім того, Delta Compression S.R.L. озабезпечує безперервне тестування обладнання в процесі виробництва, що гарантує високу якість та довговічну роботу обладнання для АГКНС.

Рівень максимальної досконалості, який використовується Delta Compression S.R.L у процесах досліджень, розробки та виробництва, знайшов своє відображення у суперсучасному заводі, який знаходиться у місті Буенос-Айрес, Аргентина.

Новий завод Delta Compression S.R.L в Аргентині виготовляє повний комплект обладнання для АГНКС кожні 6 годин. Володіння цією технологією та високим рівнем якості дозволяє говорити про унікальне виробництво у світовому масштабі.

Оборудование для АГНКС. Компрессорное оборудование. Топливораздаточные колонки. ТПК. Аккумуляторы газа. Панель управления.
Завод по виробництву обладнання для АГНКС в Буенос-Айрес, Аргентина.

В даний час Delta Compression SRL. постачає обладнання споживачам із 44 країн світу, що говорить про високу функціональність даного обладнання незалежно від місцевих умов.

 

Delta Compresion. ASPRO. I.S

МАЙБУТНЄ СТИСНЕНОГО ГАЗУ-ВЖЕ СЬОГОДНІ