Переваги використання стисненого газу (КПГ)

Стиснений (компримований) природний газ (КПГ) – це легке газоподібне паливо, яке виробляється на АГНКС і чудово підходить для заміни звичайних видів палива, головним чином бензину. Можливість експлуатації транспортних засобів на двох видах палива- КПГ або оригінальне паливо – також є вагомою перевагою.

КПГ може використовуватися в різних транспортних засобах – від приватних автомобілів до  вантажних та пасажирських перевезень.  Вигідність КПГ як палива зробила свій внесок у зростаючу кількість транспортних засобів, які переобладнаються під КПГ у всьому світі щороку. Транспортні засоби можуть бути виготовлені під КПГ або можуть бути переобладнані на СТО.

Оскільки КПГ – газоподібне паливо, відсутні витрати на зберігання та транспортні витрати в порівнянні з іншими видами моторних палив. КПГ – економічне паливо та зростаюче число користувачів одночасно зі зростанням кількості АГНКС сприятиме їх лояльності у використанні КПГ як паливо. Ще одна перевага – великий попит на мережу станцій АГНКС. Основа цього – попит споживачів, що постійно зростає, і фактор екології: скорочення емісії викидів внаслідок переходу на КПГ як паливо.

Переведення автомобілів на природний газ не вимагає внесення конструктивних змін у двигун і дозволяє значно покращити екологію, оскільки знижується викид токсичних речовин в атмосферу. Рівень шуму двигуна знижується практично в 2 рази. Робота двигуна на стисненому газі стає м’якшою, до того ж метан легше повітря і при витоку відразу випаровується, не створюючи вибухонебезпечної суміші.