Тампонування свердловин

Компанія “I.S”, як офіційний представник компанії QM Equipment S.A в Україні та странах СНД, пропонує новий підхід до тампонування нафтових та газових свердловин. Він дозволяє підняти на принципово новий, якісний рівень  предлагает новый подход к цементированию нефтяных и газовых скважин, что позволяет поднять на принципиально новый, якісний рівень ступінь надійності та безпеки експлуатації свердловин, а також ефективність розробки родовищ.

Правильне виконання тампонування свердловин сприяє:

  • забезпеченню міцності конструкції свердловини
  • захисту свердловини від ґрунтових та верхових вод
  • забезпеченню високої стійкості від корозії, що виникає внаслідок впливу ґрунтової вологи на метал
  • зниженню впливу руху ґрунтів на стінки свердловин у потенційно нестійких породах
  • підвищенню терміну експлуатації свердловини

До обладнання, необхідного для цементування свердловин, відносять:

Тампонування свердловин. Bulk mixing equipment. QM Equipment
Тампонажне обладнання

Цементувальні агрегати. Призначені для нагнітання тампонажних розчинів та технологічних неагресивних рідин у нафтові та газові свердловини при цементуванні, гідропіскострумній перфорації. Також для промивання піщаних пробок і проведення промивально-продавочних робіт при освоєнні та капітальному ремонті нафтових та газових свердловин. Технологічне обладнання розташовується на шасі чотиривісного автомобіля.

Цементозмішувальні установки та агрегати. Призначені для транспортування сухих тампонажних матеріалів (глинопорошків) та механізованого приготування тампонажних (глинистих) розчинів.

Цементувальна головка. Призначена для обв’язки гирла нафтових, газових та геологорозвідувальних свердловин з метою швидкороз’ємного та герметичного з’єднання обсадної колони з нагнітальними лініями цементувальних агрегатів або бурових насосів.

Блок маніфольдів. Призначений для обв’язування насосних установок з гирлом свердловин при цементуванні та гідравлічному розриві пластів у процесі буріння та капітального ремонту.

Станція контролю цементування. Призначена для оперативного контролю та документування процесу закачування цементних та тампонажних розчинів при будівництві та ремонті нафтогазових свердловин. Може використовуватися в системах контролю технологічних параметрів закачування тампонажних, цементних та інших розчинів у свердловину.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, заповніть форму нижче: